Czy szkolenie trzeba odbyć jednorazowo, czy można je kontynuować w jakimś określonym czasie?
Standardowo dostęp do warsztatów (licencja) jest ważny 8 tygodni od momentu pierwszego zalogowania się. W tym czasie Użytkownik może dowolną liczbę razy, w dowolnym czasie i miejscu (wystarczy dostęp do Internetu) logować się do szkolenia i kontynuować je w momencie, w którym je zakończył poprzednim razem, może także dowolnie wracać do już przerobionego materiału.
Ile czasu zajmie mi udział w warsztatach?
Dostęp do warsztatów jest ważny przez 8 tygodni. Tylko od uczestnika warsztatów zależy, kiedy i ile czasu poświęci na dany etap warsztatów.
Czy kolejność lekcji jest już ustalona, czy można dowolnie przerabiać ćwiczenia i wykłady z różnych etapów?
Kolejność przerabiania poszczególnych etapów warsztatów jest dowolna. Można również wracać do zakończonych już lekcji i przerabiać je ponownie.
Czy jest możliwość przedłużenia licencji – czasu dostępu do warsztatów?
Tak. Oferujemy możliwość płatnego przedłużania licencji. Można to zrobić w prosty sposób po zalogowaniu się do warsztatów, w profilu Użytkownika (prawy górny róg strony) – zakładka Twoje programy.
Czy muszę robić wszystkie proponowane ćwiczenia?
Nie ma takiego wymogu, jednak aby warsztaty przyniosły odpowiednie efekty rekomendujemy wykonanie wszystkich lub jak największej liczby proponowanych ćwiczeń i zadań.
Czy w trakcie warsztatów jest możliwość skontaktowania się z psychologiem, trenerem?
Całość szkolenia jest opracowanym wcześniej materiałem, nie ma możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem.
Do kogo skierowane są te warsztaty i z czego się składają?
„Strefa Mindfulness” to warsztaty on-line przygotowane przez znanego psychoterapeutę i trenera Wojciecha Eichelbergera. Skierowane są do osób (kobiet i mężczyzn), które chcą żyć uważnie i w pełni wykorzystywać swój potencjał, kreatywność, talenty. Skupić się na rzeczach istotnych, czerpać radość z wartościowych i budujących relacji z bliskimi, przyjaciółmi i współpracownikami. Składają się z 8 tematycznych modułów: Obecność zmysłowa, Obecność w ciele, Obecność w oddechu, Obecność w jedzeniu, Obecność w ruchu, w przestrzeni i w grawitacji, Obecność w kontakcie ze światem i przyrodą, Obecność w kontakcie z drugim człowiekiem, Obecność w emocjach/uczuciach – ekspresja. W ich ramach znajdują się z wykłady, ćwiczenia, materiały audio i wideo.
Ile kosztują warsztaty?
Dostęp do warsztatów na okres 8 tygodni kosztuje 199 zł brutto.
Jak mogę zakupić warsztaty?
Wystarczy wejść na stronę strefamindfulness.pl, kliknąć przycisk Kupuję i postępować zgodnie z podaną instrukcją. Warsztaty można wykupić przedpłacając odpowiednią kwotę pieniędzy w jeden ze sposobów proponowanych przez operatora płatności, którym jest eService.
Czy proponowana forma płatności przez Internet jest bezpieczna?
Operator płatności eService gwarantuje klientom bezpieczeństwo i jakość rozliczeń finansowych certyfikatem jakości ISO.
Jak mogę zapłacić za warsztaty, jeżeli nie mam bankowego konta internetowego?
Można zapłacić w dowolnej placówce bankowej/pocztowej wykorzystując standardowy przekaz pieniężny. W tytule przelewu należy podać:
– swoje imię i nazwisko
– nazwę warsztatów
– swój adres mailowy

Dane do przelewu:
Positive Life Sp. z o.o.
ul. Bernardyńska 22 lok. 12
02-904 Warszawa
Numer konta: 38 1160 2202 0000 0001 5996 6991

Po przesłaniu zeskanowanego potwierdzenia zapłaty na adres e-mail: pomoc@positivelife.pl, szkolenie zostanie aktywowane.

Uwaga – Dopiero po jego otrzymaniu oraz odnotowaniu wpłaty na naszym koncie – zostaną przesłane maile z danymi do logowania. Konieczna jest tu również rejestracja. Patrz – Płatności – Pytanie: Jak mogę zapłacić za warsztaty przelewem internetowym?
Jak mogę zapłacić za szkolenie, jeżeli mieszkam za granicą?
Osoby mieszkające za granicą mogą zapłacić kartą kredytową lub wykorzystując konto w polskim banku.
Zapłaciłem za warsztaty, ale ciągle nie otrzymałem maila z potwierdzeniem, że płatność została zaakceptowana – nadal nie mam dostępu do warsztatów.
Jeśli wpłaty dokonano za pośrednictwem eService, postępując zgodnie z procedurą zakupu na stronie strefamindfulness.pl, a informacja o aktywacji dostępu do warsztatów nie trafiła na Państwa adres e-mail podany w czasie rejestracji – prosimy o sprawdzanie folderu ze spamem. Może się zdarzyć, że e-maile z danymi do logowania trafiły właśnie tam.

W przypadku braku e-maila z danymi do logowania – prosimy o kontakt na pomoc@positivelife.pl podając:
– imię i nazwisko
– nazwę warsztatów
– adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym

Przy dokonywaniu płatności przelewem internetowym bezpośrednio na numer naszego konta – należy przesłać na adres pomoc@positivelife.pl następujące informacje:
– imię i nazwisko
– potwierdzenie dokonania wpłaty, wygenerowane z konta bankowego lub jego skan

Uwaga – Dopiero po jego otrzymaniu oraz odnotowaniu wpłaty na naszym koncie – zostaną przesłane maile z danymi do logowania. Konieczna jest tu również rejestracja – Patrz – Płatności – Pytanie: Jak mogę zapłacić za warsztaty przelewem internetowym?
Zarejestrowałem się/dokonałem wpłaty, nie mogę jednak się zalogować na moje konto – dlaczego?
Proces rejestracji zostaje zakończony w momencie aktywacji konta – następuje to po zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Informację o tym, że konto zostało aktywowane (wpłata odnotowana na naszym koncie) uczestnik warsztatów otrzymuje na adres e-mail, który podał przy rejestracji.
Na jak długo po dokonaniu płatności otrzymam dostęp do warsztatów?
Dostęp jest przyznawany na okres 8 tygodni. Ważność licencji (czas dostępu do warsztatów) liczona jest w dniach, począwszy od daty pierwszego zalogowania się Użytkownika do warsztatów – do ostatniego dnia okresu obowiązywania danej licencji włącznie (do tej samej godziny, w której nastąpiło pierwsze logowanie).
Jak mogę zapłacić za warsztaty przelewem internetowym?
W tytule przelewu należy podać:
– swoje imię i nazwisko
– nazwę warsztatów
– swój adres mailowy

Dane do przelewu:
Positive Life Sp. z o.o.
ul. Bernardyńska 22 lok. 12
02-904 Warszawa
Numer konta: 38 1160 2202 0000 0001 5996 6991

Po dokonaniu wpłaty należy przesłać na adres e-mail: pomoc@positivelife.pl informację o dokonaniu płatności, z podaniem swojego imienia, nazwiska oraz potwierdzenie dokonania wpłaty, wygenerowane z konta bankowego.

Konieczne jest tu również zarejestrowanie się – wystarczy wejść na stronę https://program.strefamindfulness.pl/registration wpisać swoje dane w formularzu – kliknąć Przejdź dalej… – dojść, aż do tablicy płatności i na tym zakończyć (to wystarczy, by system utworzył konto, które po zaksięgowaniu wpłaty będziemy mogli aktywować i przesłać dane do logowania). UWAGA – nie dokonujemy płatności drugi raz.
Jak mam się zalogować do warsztatów, by móc przerabiać ich kolejne etapy?
Żeby się zalogować wystarczy wejść na stronę strefamindfulness.pl i kliknąć przycisk ZALOGUJ SIĘ. Po wpisaniu hasła i loginu uczestnik otrzymuje dostęp do warsztatu.
Zapomniałem hasła – jak mam się dostać do warsztatów?
Po kliknięciu w przycisk ZALOGUJ SIĘ na stronie http://strefamindfulness.pl/ pojawia się link – Zapomniałem hasła. Należy kliknąć w link i postępować zgodnie z instrukcją.
Czy muszę kontynuować szkolenie na tym samym komputerze, na którym je zacząłem?
Nie. Żeby móc kontynuować kolejne lekcje wystarczy dostęp do Internetu. Można się logować z dowolnego komputera, w dowolnym miejscu.
Jadę za granicę, czy w trakcie wyjazdu będę mógł uczestniczyć w warsztatach?
Tak. Nie ma znaczenia, z jakiego miejsca na świecie użytkownik loguje się do szkolenia. Jedynym wymogiem jest dostęp do Internetu.
Czy warsztaty trzeba zainstalować na komputerze?
Nie. Udział w warsztatach nie wymaga instalowania niczego na swoim komputerze. Wystarczy wejść na stronę warsztatów i się zalogować.
Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych?
Firma Positive Life Sp. z o.o. przykłada szczególną wagę do zagadnień ochrony prywatności Użytkowników stosując do tego celu odpowiednie środki organizacyjne i techniczne. Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, zaś Użytkownik ma prawo dostępu do nich i poprawiania ich. Wszelkie treści wpisane przez Użytkownika w trakcie trwania warsztatów są bezpowrotnie usuwane 30 dni po zakończeniu licencji.
Pliki „cookies”
Positive Life Sp. z o.o. stosuje pliki „cookies”, co pozwala dostosować świadczenie usług do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Ponadto służy opracowywaniu danych statystycznych dotyczących korzystania z usług.